Clover Sklep jeździecki

Sezon otwarty – jakie koszule wybrać

 

Sezon otwartych zawodów tuż-tuż, dla jeźdźców czynnie startujących to oznaka że powoli trzeba powyciągać stroje startowe oraz może i odświeżyć swój ubiór.

A dla osób które dopiero będą zaczynać swoją przygodę z zawodami to pora żeby zacząć się rozglądać za odpowiednim ubiorem.

 

Na rynku mamy wiele opcji, ale przede wszystkim trzeba sobie samemu zadać pytania żeby móc dobrać idealną koszule dla siebie.

W takim razie na co musimy zwrócić uwagę?

 

  1. Po pierwsze – czy wolimy koszule długi, czy krótki rękaw

 

Długi rękaw może dużo lepiej sprawdzić się na zimniejszą pogodę, ale jednocześnie może być ozdobą w lecie kiedy pogoda pozwala startować bez fraków. Krótki rękaw natomiast, lepiej sprawdzi się na gorące dni oraz na ewentualną lekko chłodniejszą właśnie pod frak.

2. Po drugie – krój

Wybór pomiędzy bardziej dopasowanym, a over-sizowym krojem koszuli.

 

 

3. Kolorystyka!

Warto zastanowić się w jakich kolorach czujemy się dobrze i czy pasują nam eleganckie kolory takie jak granat, czarny i biały.

 

4.Wzór

Oczywiście dokonując wyboru, patrzymy na materiał oraz wykonanie , ale również dużą role grają prezentacja wizualna oraz estetyka.

Uważam, że idealna koszula powinna, przede wszystkim podobać nam się wizualnie.

 

Teraz kiedy odpowiedzieliście sobie te pytania możemy zaproponować wam kilka naszych koszul, może któraś wpadnie wam w oko i będzie odpowiadać waszym wymaganiom.

 

 

 

KOSZULA JEŹDZIECKA DAISY, NA ZAWODY BIAŁA

 

Koszulka konkursowa z krótkim rękawem. Wykonana z elastycznego, oddychającego i szybkoschnącego materiału. Ozdobiona guzikami perełkami oraz kontrastowym podszyciem. Idealnie przylega do ciała dzięki czemu nie krępuje ruchów. Świetnie sprawdzi się na zawody jeździeckie. Świetnie pasuje do innych produktów naszej marki.

 

 

 

KOSZULA JEŹDZIECKA DAISY, NA ZAWODY GRANATOWA

 

Koszulka konkursowa z krótkim rękawem. Wykonana z elastycznego, oddychającego i szybkoschnącego materiału. Ozdobiona guzikami perełkami oraz kontrastowym podszyciem. Idealnie przylega do ciała dzięki czemu nie krępuje ruchów.

 

 

KOSZULA FLOWERS BIAŁA

Biała koszula konkursowa z krótkim rękawem. Wykonana z elastycznego, oddychającego i szybkoschnącego materiału. Ozdobiona guzikami w kształcie kwiatków z kryształków Svarowskiego. Koszula ma kontrastowe podszycie w kolorze granatowym. Idealnie przylega do ciała dzięki czemu nie krępuje ruchów. Świetnie sprawdzi się na zawody jeździeckie.

 

KOSZULA PINK FLOWERS

 

Elegancka koszula konkursowa „Pink Flowers”. Wykonana z elastycznego, oddychającego i szybkoschnącego materiału, co daje bardzo duży komfort podczas jazdy oraz dużą swobodę ruchów.

 

You don't have permission to register