Paski

Dla każdego, kto bardzo poważnie podchodzi do swojej pasji i koni, Idealnym dopełnieniem bryczesów i całej reszty stroju jeździeckiego będzie dobrej jakości pasek. Zaopatrzenie się w odpowiednie i wygodne ubrania gwarantuje nam komfort i swobodę podczas jazdy konnej. Pasek jeździecki spełnia podobną funkcję, co każdy inny – przytrzymuje spodnie, w tym przypadku bryczesy, w jednym miejscu; jednak podczas treningów czy zawodów zadanie to jest niezwykle ważne, zapewnia nam bowiem w pełni bezpieczną jazdę i minimalizuje ryzyko rozproszenia naszej uwagi niedogodnościami.

 

Wysoka jakość pasków jeździeckich

Specjalne paski do jazdy konnej są zazwyczaj bardziej elastyczne i trwałe, aby nie ograniczać swobody ruchów jeźdźca. Są wykonane najczęściej ze skóry lub tworzywa, w zależności od rodzaju. Według naszych preferencji możemy wybrać również paski z różnymi rodzajami zapięć – stylową i widoczną klamrą z logo czy wygodną i praktyczną klamrą przesuwną.

Jeśli do tej pory noszenie pasków jeździeckich nie robiło na Tobie wrażenia, pora to zmienić! Ten element garderoby potrafi dodać naszej zawodowej, a także codziennej stylizacji klasy i szyku. Pasek świetnie dopasuje się zarówno do stroju treningowego, jak i ubrań noszonych na co dzień – jest bardzo stylowym uzupełnieniem. Co więcej, to dodatek niezwykle przyjazny naszej figurze. Efektownie podkreśla talię i sprawia, że nasza sylwetka nabiera idealnych proporcji. To świetny sposób, byś poczuła się pewna siebie i to wcale nie kosztem wygody!

 

Paski do jazdy konnej Clover Concept Store

Chcesz wyglądać profesjonalnie i elegancko? Wybierz jeden z pasków Clover!

Najwyższej jakości, trwałe materiały, wygodne zapięcia, regulacja ułatwiająca dobranie idealnego rozmiaru – to wszystko wyróżnia nasze paski jeździeckie.

Pasek zdecydowanie powinien towarzyszyć Twojej stylizacji na zawody – w połączeniu z elegancką koszulą i jasnymi bryczesami stworzy zestaw, który natychmiast wyróżni Cię na tle konkurentek!

Poza tym pasek to świetny pomysł na prezent dla każdej pasjonatki jazdy konnej!

Products not found

You don't have permission to register