Wybierz rozmiar

Skarpetki jeździeckie

Dla pełnego komfortu i wygody podczas jazdy konnej i treningów koniecznie zaopatrz się w odpowiednie skarpety! Jeśli jeździectwo to Twoja pasja, oprócz bryczesów czy oficerek powinnaś dokupić pod nie skarpetki jeździeckie, które ochronią Twoje nogi przed otarciami oraz zapewnią odpowiednią izolację termiczną – ochłodzą lub ogrzeją, w zależności od pory i potrzeby. Dodatkowo możesz w ciągu jednej chwili zmienić swój styl i dopasować go do nastroju – wystarczy, że zaopatrzysz się w kilka różnych par skarpet jeździeckich!

 

Skarpety do jazdy konnej vs. zwykłe

Czy specjalistyczne skarpety jeździeckie czymś się różnią od tych zwykłych noszonych na co dzień? Tak! Są przede wszystkim zdecydowanie bardziej odporne na przetarcia i uszkodzenia, dzięki czemu przetrwają nawet najbardziej wymagające treningi i zawody. Skarpetki jeździeckie są dopasowane do jazdy konnej, dzięki czemu sprawią, że długie godziny spędzone z Twoim koniem będą przyjemnością. Selektywnie dobrane materiały zapobiegają wszelkim obtarciom czy odparzeniom, czego zwykłe, codzienne skarpety nie mogą zagwarantować.

Szczególnie polecamy podkolanówki do jazdy konnej, które jeszcze lepiej zabezpieczają nogę i zapewniają wyjątkową wygodę w wysokich oficerkach. Skarpetki jeździeckie muszą być idealnie dopasowane do stopy, aby skutecznie ją odciążać.

 

Skarpety do jazdy konnej Clover Concept Store

Skarpety jeździeckie Clover to połączenie funkcjonalności oraz stylu i wygody. Tworzone z najwyższej jakości materiałów zapewniają komfort, chłonność i dobrą przepuszczalność powietrza. Brak szwów sprawia, że są praktycznie niewyczuwalne na stopie, a specjalne zastosowanie aparatury Sanitized czyni z nich naturalny dezodorant, hamując rozwój bakterii i grzybów.

Nasze skarpety jeździeckie idealnie przylegają do łydki i stopy i sprawdzą się idealnie podczas najbardziej wymagającego wysiłku fizycznego – zarówno na treningu z koniem czy na zawodach, jak i na co dzień! Wysoka jakość materiału zapewnia również możliwość użytkowania ich przez długi czas.

Skarpety jeździeckie najczęściej noszone są na bryczesy – dobierz więc swój cały zestaw Clover!

 

You don't have permission to register