Products not found

Derki dla konia

Każdy właściciel konia dba o swoje zwierzę z największą troską, by zapewnić mu wygodę oraz zdrowie. Niejednokrotnie wiąże się to z koniecznością zakupu dobrego sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Derki są niezbędnym wyposażeniem do jazdy konnej w każdej stajni. Główną ich funkcją jest oczywiście ochrona i zabezpieczenie konia w każdą porę roku głównie przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. W ciepłe dni derka zabezpiecza konia przed kurzem oraz atakiem uciążliwych owadów. W tym przypadku wykonane są one z cienkich materiałów. Jesienna i zimowa aura niosąca ze sobą niskie temperatury może być trudnym czasem dla naszego zwierzęcia. W trosce o jego zdrowie warto zaopatrzyć go w odpowiednio dobraną do jego potrzeb derkę.

 

Rodzaje i funkcje derek

W naszym asortymencie dostępnych jest wiele ich rodzajów i rozmiarów. Derka padokowa chroni naszego konia przed niską temperaturą, deszczem, śniegiem i wiatrem. Często posiada dodatkowe warstwy materiału lub podszyta jest polarem, zapewniając tym samym maksymalną ochronę przed zimnem. Większość okryć jest wodoodporna. Wrażliwsze konie lub te , które są golone wymagają na zimę najcieplejszej derki z wypełnieniem o grubości odpowiednio dobranej do potrzeb.

Derki stajenne z kolei nadają się do użytkowania tylko w stajni i chronią zwierzę przed zimnem. W szczególności przydatne są dla koni ogolonych, wrażliwych na temperatury, starszych oraz chorych, przebywających w zimnej stajni.

Derki treningowe przede wszystkim osuszają konia z nadmiernej wilgoci w czasie i po intensywnym wysiłku.

 

Derki Clover Concept Store

Oferujemy szeroki wybór derek najwyższej jakości dla Waszych podopiecznych, wykonane z najlepszych materiałów, by zapewnić odpowiednią ochronę oraz komfort użytkowania. Szeroki wybór modeli pozwala sprostać potrzebom konia i zadbać o jego dobrostan i zdrowie, by nasze treningi nie straciły na jakości, a nasi podopieczni mieli wszystko to, co dla nich najlepsze.

You don't have permission to register