Products not found

Nauszniki dla konia

Element wyposażenia konia, który jest jednocześnie ozdobą i ochroną naszego podopiecznego? To nauszniki!

Do czego służą nauszniki dla konia? Często są traktowane są jako detal czysto dekoracyjny, jednak nic bardziej mylnego – pełnią istotną funkcję w zakresie komfortu i zdrowia naszego zwierzęcia, między innymi chronią je przed uciążliwymi owadami, mrozem czy silnym wiatrem. Koń, wokół którego latają i brzęczą muchy, robi się bardzo niespokojny, w szczególności, gdy owady siadają mu na uszach i obniżają komfort. Trudno z nim wtedy pracować, uczyć go czy przeprowadzać prace w zakresie chociażby higieny. Nauszniki pomogą mu skupić uwagę na naszych sygnałach i poleceniach i zdecydowanie ułatwią współpracę z podopiecznym.

Nauszniki dla koni na zawody

Wraz ze swoimi podopiecznymi bierzecie udział w zawodach, a jeździectwo to dla Was pasja wkraczająca na poziom zawodowy? Zapewne wiecie, jak nadmiar bodźców dobiegających zewsząd może rozproszyć konia, zdenerwować go i zestresować, dlatego nauszniki pełnią niezwykle ważną funkcję u zwierząt pracujących w hałasie i w otoczeniu z wieloma dystraktorami. Izolują bowiem konia od dźwięków i nadmiaru bodźców, dzięki czemu zwierzę może skupić się na ćwiczeniach i pracy z jeźdźcem. Dodatkowo stylowe nauszniki będą elementem personalizacyjnym dla naszego konia podczas zawodów.

Nauszniki Clover Concept Store

                Elegancja i funkcjonalność? Produkty Clover zgrabnie łączą w sobie te cechy i doskonale prezentują się na głowie konia. Wszystkie nasze nauszniki wykonujemy ręcznie, z miłością i dbałością o każdy detal. Przykładamy wagę do wysokiej jakości i szczegółów, dlatego posłużą i potowarzyszą Ci one przez wiele sezonów.

Zazwyczaj nauszniki dobieramy do czapraka. Możemy przy tym stworzyć stylowy zestaw dla naszego zwierzęcia, który będzie go wyróżniał i dodawał mu charakteru.

Zadbaj o dobrostan konia i efektowne dopełnienie jego stylizacji!

Przejrzyj też naszą ofertę czapraków i stwórz swój niepowtarzalny zestaw z nausznikami!

Nauszniki Clover będą wyglądały zjawiskowo w połączeniu z naszym czaprakiem. Stwórz idealne połączenie i wybierz wśród nauszników te, które będą doskonale prezentować się na Twoim koniu. W ofercie mamy czarne oraz szare nauszniki dla małych i dużych koni. Wykonane ręcznie, dzięki czemu starannie wykończony jest każdy detal. Dbamy o detale oraz o wysoką jakość produktów, więc zapewniamy Cię, że nauszniki Clover posłużą Ci na wiele sezonów. Ponadto Twój koń będzie wyglądał w nich wyjątkowo. 

You don't have permission to register