O nas

Jak to się zaczęło? Ubrania jeździeckie?

Marka CLOVER została stworzona z pasji do jeździectwa oraz z zamiłowania do świata mody. Jej założycielką jest kobieta, która nigdy się nie zatrzymuje, a w jej głowie jest pełno nowych pomysłów i inspiracji. Tak powstał pomysł sklepu jeździeckiego CLOVER CONCEPT STORE, który w swojej ofercie ma szeroką gamę produktów.

Co nas wyróżnia w branży jeździeckiej?

Z pewnością naszym atutem są dobre jakościowo materiały, których projekty i kroje podążają za trendami. Nasze kolekcje są projektowane przez Nas samych, co pozwala nam kontrolować każdy nawet najmniejszy detal. Oferta CLOVER jest coraz bardziej rozszerzana, a w Naszych głowach jest masa nowych pomysłów.

Nie przestajemy się rozwijać! Konie to nasza pasja.

W dalszym ciągu budujemy naszą pozycję na rynku. Duży nacisk kładziemy na szybką i profesjonalną obsługę klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w dobie Internetu szczególnie istotną rolę odgrywają media społecznościowe. Tam również można nas znaleźć.

Dla kogo tworzymy?

Chcemy trafić do jak największej grupy odbiorców, dlatego też w ofercie sklepu jeździeckiego CLOVER jest tak zróżnicowany asortyment. Znajdziesz u nas zarówno ubrania jeździeckie jak i na co dzień, akcesoria oraz biżuterię.

Co mamy w planach?

Naszym marzeniem jest, aby zrealizować wszystkie pomysły, które są w Naszych głowach. Uwierzcie, że jest ich mnóstwo. Nie uda się to bez Was! W końcu to nie ubrania tworzą markę, a ludzie, którzy są jej częścią… ☺

 

#TeamCLOVER

#CLOVERlover

You don't have permission to register