O nas

Historia

Marka CLOVER została stworzona z pasji do jeździectwa oraz z zamiłowania do świata mody. Jej założycielką jest Karolina Kaczor-Hanuszewicz, która nigdy się nie zatrzymuje, a w jej głowie jest pełno nowych pomysłów i inspiracji. 

Karolina zaczęła jeździć konno mając kilka lat. W tym momencie miłość do koni wygrała i rozpoczeły się również pierwsze treningi rekreacyjne, następnie sportowe. Już w późniejszych latach siedząc na zawodach, po starcie w dyscyplinie skoków przez przeszkody zdała sobie sprawę, jak cieżko znaleźć jest dobry materiał koszuli sportowej. Materiał, który będzie elastyczny oraz który będzie przepuszczał powietrze.

W 2016 roku powstała marka Clover, z miłości do jeździectwa, ciężką pracą pierwsza kolekcja okazała się strzałem w dziesiątkę. Nasze ponadczasowe koszule konkursowe czy dresy do dziś cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Clover i logo konia z koniczyną są znakiem rozpoznawczym jednej z najmodniejszych marek w Polsce.

Co nas wyróżnia w branży i nie tylko?

Z pewnością naszym atutem są dobre jakościowo materiały, których projekty i kroje podążają za trendami. Nasze kolekcje są projektowane przez Nas samych, co pozwala nam kontrolować każdy nawet najmniejszy detal. Oferta Clover Concept Store jest coraz bardziej rozszerzana, a w Naszych głowach jest masa nowych pomysłów.

 

Nie przestajemy się rozwijać.

W dalszym ciągu budujemy naszą pozycję na rynku. Duży nacisk kładziemy na szybką i profesjonalną obsługę klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w dobie Internetu szczególnie istotną rolę odgrywają media społecznościowe. Tam również można nas znaleźć.

 

Dla kogo tworzymy?

Chcemy trafić do jak największej grupy odbiorców, dlatego też w ofercie sklepu Clover Concept Store jest tak zróżnicowany asortyment. Znajdziesz u nas zarówno produkty na codzień, jeździeckie akcesoria czy biżuterię.

 

Co mamy w planach?

Naszym marzeniem jest, aby zrealizować wszystkie pomysły, które są w Naszych głowach. Uwierzcie, że jest ich mnóstwo. Nie uda się to bez Was! W końcu to nie ubrania tworzą markę, a ludzie, którzy są jej częścią.

Założycielka: Karolina Kaczor-Hanuszewicz

Założycielka sklepu oraz marki Karolina Kaczor-Hanuszewicz spędziła dzieciństwo wśród natury, dlatego też pragnęła przebywać obok zwierząt szczególnie swoich ukochanych koni. Po zakupie pierwszego konia, czynnie startowała w dyscyplinie skokach przez przeszkody. W wieku 21 lat dostrzegła możliwość stworzenia własnej marki odzieżowej. Dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości marka pojawiała się na największych zawodach jeździeckich w Polsce sprzedając setki produktów. 

Swoją miłość do jeździectwa właścicielka przekształciła w markę jeździecką, uwielbianą przez kobiety, mężczyzn czy dzieci. Karolina z miłością projektuje każdy produkt, który znajdziecie w sklepie. Dzięki rozwojowi biznesowemu, Clover Concept Store jest jednym z nielicznych sklepów na rynku posiadający taki asortyment.

#TeamClover

You don't have permission to register